Späť na zoznam noviniek

Tipy na netradičné darčeky

9. decembra 2017

Podľa štatistík pri výbere vianočného darčeka pre svojich blízkych neexperimentujeme. Aj preto si väčšina z nás každoročne nájde pod stromčekom knihy, ponožky, kozmetiku či elektroniku. Existujú darčeky, ktoré predsa len môžu potešiť o čosi viac.

Ak si tento rok na Štedrý večer rozbalíte darček, ktorý nie je podľa vášho gusta, prípadne netušíte, ako ho využijete, usmejte sa a prejavte vďaku. Rozhodne ho nezačnite odmietať. Podľa psychológov je veľmi dôležité zareagovať na nevhodný darček tesne po jeho otvorení.Skúste si predstaviť samých seba v opačnej pozícii.

Každý z nás investuje do nákupu darčeka čas, energiu a financie. Očakávame preto, že druhá strana našu snahu úprimne ocení. Pomôže, ak sa osoby, ktorú chceme obdarovať, opýtame na to, čo by ju najviac potešilo. Prípadne porozmýšľajte nad niečím úplne novým. Ponúkame prehľad atypických darčekov.

PIVNÉ KÚPELE V PRAHE

Predstavujú relaxačnú miestnosť, kde obaja zažijete jedinečné chvíle, v podaní originálnej kúpeľnej starostlivosti. Tá je založená na použití výhradne prírodných surovín, materiálov a staročeských liečiteľských postupov. Pivovarské kvasnice vďaka vysokému obsahu vitamínu B a aktívnych enzýmov, blahodarne pôsobia na regeneráciu pokožky. Vďaka tejto jedinečnej kombinácii prírodných ingrediencií a magického pôsobenia duba kráľovského, dochádza počas kúpania k povzbudeniu látkovej výmeny, vyplaveniu škodlivých látok z tela, uvoľneniu vnútorného i vonkajšieho napätia, únavy a stresu a tým k dokonalému duševnému i telesnému odpočinku.

AUDIT ŠATNÍKA

Hovorí sa, že obal predáva. Podľa tejto teórie je prvý dojem veľmi dôležitý. O tom, ako na svoje okolie zapôsobíme, môže rozhodnúť aj výber oblečenia. Navyše, má to aj vplyv na náš pocit zo samého seba. Čo tak využiť služby profesionálneho špecialitu na módu a etiketu? V rámci auditu šatníka sa primárne urobí analýza farieb a poradca zadefinuje typ vašej postavy. Až potom sa pristúpi k auditu šatníka. Následne sa odporučí, čo je potrebné a vhodné do šatníka dokúpiť.

FRESH TRACK NA SOLISKU A V LOMNICKOM SEDLE

Lyžovačka na čerstvo upravenej zjazdovke, ktorú zaplavujú slnečné lúče práve vychádzajúceho slnka. S programom Fresh Track začnete svoj deň aktívne už o siedmej hodine ráno. Buďte na svahu ešte pred otvorením zjazdoviek. Po dvojhodinovej jazde budú pre vás pripravené raňajky na svahu, s ktorými doplníte stratenú energiu a ranná kávička vás nabudí k skvelému rozbehu dňa. Aktivita je vhodná pre dobrých lyžiarov, ktorí si vychutnajú jazdu carvingom po rannom manchestri.

ADOPCIA ÚĽA

Tretina z toho, čo denne skonzumujeme, existuje vďaka opeľovacej činnosti včiel. Napriek tomu počet včelích kolónií prudko klesá. V roku 1989 bol počet včelích kolónií na Slovensku 430 100. Dnes je to okolo 250 000. Vďaka adopcii úľa, ktorý môže niesť vaše meno, pomôžete slovenským včelárom vybudovať 10 000 nových včelstiev a pripomenúť ľuďom, aké dôležité je toto remeslo, či už pre životné prostredie, poľnohospodárstvo, alebo nás samotných. Veď náš med patrí medzi svetovo najkvalitnejšie.

© Copyright 2017 - DELUVIS - All Rights Reserved
IS MAKLÉRIIS MAXXInformácie o spracúvaní osobných údajov
envelope-omap-markerphone linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram