Späť na zoznam noviniek

Oslavovať s nami a Diners Club sa oplatí

20. marca 2018

Píše sa rok 1949 a newyorský podnikateľ Frank McNamara zisťuje, že pri sebe nemá dostatok hotovosti na zaplatenie večere pre svojich obchodných partnerov. Myšlienka, ktorá mu v ten večer napadla, zmenila svet peňazí. Frank McNamara zakladá spoločnosť Diners Club International, ktorá ako prvá na svete začína vydávať kreditné karty. Jednu jedinečnú môžete dnes vlastniť aj vy.

Od roku 1949 sa kreditné karty Diners Club, ktoré u nás a v Čechách zastupuje spoločnosť Diners Club CS, s veľkou obľubou a popularitou ocitli i v peňaženkách slovenských klientov. Navyše, dnes ponúkajú svojmu držiteľovi nielen pocit istoty, ale zároveň aj niekoľko bezkonkurenčných benefitov. Pri príležitosti oslavy dvadsaťročného pôsobenia na slovenskom trhu a piateho výročia vzniku spoločnosti DELUVIS, sa obaja partneri dohodli na vytvorení jedinečného darčeka. Tým je najpredávanejší produkt Diners Club CS - kreditná karta Diners Club PURE+. Určená je len pre partnerov a klientov spoločnosti DELUVIS.

Kartu Diners Club PURE+ podopierajú tri základné piliere. Cashflow, cestovné poistenie do zahraničia a benefitný systém. Každá z uvedených vlastností je jedinečná a klienti Diners Club si vážia ako komplexnosť, tak i férovosť karty.

Cashflow zabezpečuje napríklad absolútne najdlhšiu bezúročnú splatnosť v Slovenskej republike, až 55 dní. Nehovoriac o tom, že Diners Club ako jediný spätne nedoúčtuje úroky za transakcie realizované počas bezúročného obdobia. V prípade, ak si držiteľ karty potrebuje finančne prilepšiť, je tu možnosť Diners úveru, a to priamo prostredníctvom karty. Ročná percentuálna miera nákladov je v tomto prípade bezkonkurenčná, a to 8,66%. Pre porovnanie, podľa Národnej banky Slovenska je RPMN na podobných produktoch v Slovenskej republike 22,23%.

Pre partnerov a klientov spoločnosti DELUVIS je táto RMPN dokonca znížená na jedinečných 2,9%, a to počas prvého roka platnosti karty. AKCIA platí len pre karty, o ktoré bude požiadané do konca apríla 2018.

Pocit výnimočnosti 

Ďalšou z mnohých výhod karty Diners Club je tiež bezkonkurenčné cestovné poistenie do zahraničia. Okrem vysokých poistných súm a veľkého rozsahu poistenia, je zaujímavým benefitom aj to, že s držiteľom karty môžu byť poistení všetci jeho spolucestujúci. Nemusia to byť rodinní príslušníci. Tento benefit v Slovenskej republike nemá naozaj nikto.  Cestovné poistenie do zahraničia na karte Diners Club kryje aj aktivity súvisiace s lyžovaním.

Držitelia kariet Diners Club využívajú aj benefity, ktoré sú mimo platobnej funkcionality a cestovného poistenia. Každou transakciou zbierajú body, ktoré si vymieňajú za odmeny až do výšky piatich percent z transakcie. Zúčastňujú sa pravidelných súťaži o hodnotné ceny. V decembri 2018 Diners Club poskytol každému svojmu držiteľovi darčeky v hodnote 100 eur. Držitelia získali  napríklad úplne zadarmo celodenný skypas v stredisku Donovaly, či občerstvenie v hoteli RESIDENCE na Donovaloch.

Výhody karty Diners Club jej majitelia môžu využiť aj v prípade zliav v hoteloch, či autopožičovniach. Zľava môže v tomto prípade predstavovať až 40%. Používanie kariet Diners Club je skutočne pohodlné. Rovnako ako cestovanie s ňou. Pre držiteľov je k dispozícii až 660 salónikov na letiskách.

Karta, ktorá je súčasťou portfólia spoločnosti DELUVIS, Diners Club Pure + má štandardný ročný poplatok 59 eur. Partneri a klienti DELUVIS však majú uvedený poplatok znížený na 39 eur. Uhradiť sa dá aj prostredníctvom bodov v Club Rewards. Klienti spoločnosti DELUVIS tak môžu mať kartu s cestovným poistením úplne zdarma.

Všetky dôležité informácie o karte Diners Club Pure + nájdete na dinersclub.sk  Pokiaľ chcete získať zvýhodnený poplatok 39 eur a úrok 2,9%  na prvý rok platnosti karty, nezabudnite do kolónky promokód napísať DELUVIS.

Ešte jedna dôležitá informácia. Ak ste živnostník alebo konateľ malej spoločnosti s ručením obmedzeným, môžete požiadať o kartu PURE+ Small Business, ktorá bude naviazaná na vašu spoločnosť. Výhoda? Karta nie je vedená v úverových registroch.

© Copyright 2017 - DELUVIS - All Rights Reserved
IS MAKLÉRIIS MAXXInformácie o spracúvaní osobných údajov
envelope-omap-markerphone linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram