Späť na zoznam noviniek

NAJBIZARNEJŠIE POISTENIA VÁS OCHRÁNIA PRED MIMOZEMŠŤANMI AJ ÚTEKOM SPRED OLTÁRA

11. júna 2019

Poisťovne na celom svete kráčajú s dobou a sú ústretoví voči svojim klientom a ich špeciálnym požiadavkám. Prinášame vám zoznam toho najkurióznejšieho, čo si môžete dať poistiť.

ÚNOS MIMOZEMŠŤANMI

Veríte v mimozemšťanov? Pre tých, ktorí áno, máme dobrú správu. Existujú poisťovne, ktoré ponúkajú poistné krytie pre prípad únosu malými zelenými mužíkmi z vesmíru. Poistiť môžete nielen seba, ale aj svoj majetok alebo úrodu. Poisťujú sa totiž aj poľnohospodári pre prípad zničenia úrody v dôsledku nehody UFO. Ak teda nechcete opustiť Zem bez nejakej istoty, využite služby UFO Abduction Insurance Company.

NEPOŠKVRNENÉ POČATIE

Spoločnosť British Insurance mala v roku 2006 problémy s katolíckou cirkvou, keď sa prevalilo, že poistila tri sestry zo Škótska voči nepoškvrnenému počatiu pre prípad príchodu druhého Ježiša Krista. Nepomohlo ani to, že spoločnosť celé poistné venovala na charitu.

ČASTI TELA

Celebrity sú známe tým, že robia veci, ktoré sú vo všeobecnosti divné. Nie je preto prekvapením, že niektoré z najväčších celebrít údajne uzavreli poistné zmluvy na vlastné časti tela. Bruce Springsteen vraj poistil svoj hlas na sumu 6 miliónov USD. Austrálsky kriketista Marv Hughes dokonca zašiel tak ďaleko, že si poistil svoje fúzy na 370 000 USD.

SVADOBNÉ POISTENIE

Svadobné poistenie obsahuje širokú škálu vecí, ktoré by sa v daný veľký deň mohli pokaziť. Okrem rôznych nehôd a zranení sa dá poistiť aj to, ak si to budúca nevesta alebo ženích rozmyslí a už sa nechce vydávať/ženiť.

POISTENIE VIACNÁSOBNÉHO RODIČOVSTVA

Porodiť naraz dve a viac detí je síce občas výhoda, zároveň je to pre budúcich rodičov ale veľmi drahé. Vo Veľkej Británii sa môžete poistiť pre možnosť, že budete mať viac ako jedno dieťa, a to aj v počiatočnom štádiu tehotenstva. V prípade pôrodu viacerých detí vám poisťovňa vyplatí slušnú poistnú sumu.

POISTENIE DÔLEŽITÉHO ZAMESTNANCA

Predstavte si, že by si vás zamestnávateľ tak cenil, že spoločnosť uzavrie poistnú zmluvu pre prípad, že sa rozhodnete odísť alebo zomriete. Toto poistenie sa často nazýva ako „key person insurance“ a poistným plnením sa pokrýva škoda podniku alebo školenia nástupcov. Toto poistenie je zvyčajne určené na pokrytie straty niekoho, kto hrá kľúčovú úlohu pri vytváraní zisku spoločnosti alebo pre jednotlivcov s jedinečnými schopnosťami.

ÚNOS

Ak cestujete do zahraničia a obávate sa o vašu bezpečnosť, zakúpte si poistenie únosov, výkupného a vydierania. Ochránite sa tak pred finančnými škodami spojenými s týmito tragickými udalosťami. Únosová poistka vám uhradí výdavky spojené s mimoriadnou udalosťou a zaplatí výkupné.

VOJNA A TERORIZMUS

Ak máte obavy z terorizmu a politického násilia, zvážte nákup poistenia vojny a terorizmu od spoločnosti Lockton. Okrem iného vám pokryje náklady spojené so sabotážou, teroristickými útokmi, nepokojmi a zrušením udalostí súvisiacich s terorizmom.

© Copyright 2017 - DELUVIS - All Rights Reserved
IS MAKLÉRIIS MAXX
envelope-omap-markerphone linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram