Späť na zoznam noviniek

IDEÁLNY ČAS NA RAST NAŠICH TÍMOV

2. apríla 2020

Čas sú peniaze. Platí to stále, no v aktuálnej situácii ešte o čosi viac. Čas je momentálne veľmi dôležitý. Pre nás všetkých. Je čas byť zodpovedný. Nadišiel čas investovať, čas venovať sa rodine a sebe.

Počúvame to už pár týždňov, no popri rodine je dôležité venovať sa aj práci. A tu je na mieste otázka, či nám práca umožňuje skĺbiť čas pre pracovné povinnosti s časom pre rodinu. Je dôležité uvedomiť si, aké máme možnosti. Čo všetko nám vie poskytnúť náš zamestnávateľ. Je tu priestor na zamyslenie sa. Nehovoriac o prúde negatívnych informácií, ktoré sa na nás valia z každej strany. Znižovanie platov, strata zamestnania, obmedzenie výkonu našej práce, zníženie portfólia predaja. Táto téma je aktuálna aj v našom biznise a veľmi sa dotýka každého z nás. A áno, aj tu je dôležitý čas.

Ideálny čas na rast nášho biznisu a našich tímov. Ak sa vynára otázka prečo teraz, v tejto dobe a pri týchto podmienkach, tak si ju zodpovedzme...

Veľmi veľa ľudí aktuálnu situáciu ohľadom práce a biznisu vníma negatívne. No nie je možné mať negatívne myšlienky či postoje a byť zároveň úspešným. Nastal čas myslieť pozitívne a maximálne využiť momentálnu situáciu vo svoj prospech. Teraz nie je najlepší čas len pre investície. Ale teraz nadišiel ideálny ČAS aj pre naše tímy a náš biznis. Práve v týchto dňoch sa naplno prejavuje sila DELUVIS-u, podporovaná majiteľmi a vedením spoločnosti. Taktiež aj sila skupiny ARCA CAPITAL. Našou veľkou výhodou je naše produktové portfólio.

Obmedzuje sa nám výška provízií pri úveroch. Obmedzujú sa nám provízie pri poistení. Máme to síce skvelo nastavené a určite treba pomôcť klientom, no prichádzajú obmedzenia zo strany bánk. Zvyšovanie sadzieb, dĺžka schvaľovania a obmedzovanie schvaľovania výšky úverov. Tiež sa ukazuje, aký kvalitný je obsah poistných zmlúv, nastavenie plnenia a prístup poisťovní. Ale hlavne pri týchto produktoch je na mieste otázka, či a ako ich budú môcť klienti splácať. Určite im treba pomôcť. Špecialisti spoločnosti DELUVIS vždy vedeli podať pomocnú ruku. Profesionálne a efektívne. No teraz môžeme naplno využiť nielen naše zručnosti a vedomosti týkajúce sa pomoci, ale aj jedinečný bonus pre klientov.

Pod tým bonusom myslím naše skvelé portfólio investičných produktov. Táto výhoda sa dá uplatniť vo vzťahu ku klientovi, ale aj k potenciálnym spolupracovníkom. Máme niečo, čo iní nemajú. A v tejto dobe platí vyššie spomenuté. Je čas investovať. Vďaka DELUVIS-u a ARCA CAPITAL to môžeme naplno využiť. Na základe týchto skutočností si vieme tento silný benefit uplatniť aj počas náborov nových ľudí do našich tímov. Aktuálny čas nepraje hypotékam a ani poisteniu. Praje hlavne investovaniu.

Prosím, využime túto výhodu, že sme súčasťou DELUVIS-u a máme naše investičné portfólio k dispozícii. Buďme zodpovední aj voči sebe. Je na to ideálny čas.

Viliam Gabria,

Manažér rozvoja obchodnej siete DELUVIS

© Copyright 2017 - DELUVIS - All Rights Reserved
IS MAXX
envelope-omap-markerphone linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram