NAŠE SLUŽBYNovinkyOnline poistenieKontakt
< Späť na zoznam noviniek 

Ocenenie „Best Deal“: Slovenská sporiteľňa si váži klientský vzťah so skupinou Arca Capital prostredníctvom financovania novej továrne na Slovensku.

18 jan 2018

Ocenenie „Best Deal“ prechádza do tímu SLSP za financovanie výstavby novej továrne skupiny Arca Capital pre spoločnosť RAMA BOHEMIA, výrobcu lisovaných plastových dielov pre automobilový priemysel. Úspešné uzavretie tejto dohody poskytuje SLSP ďalšie možnosti financovania budúcich investícií spoločnosti Arca Capital.

Transakcia podporila rozšírenie českej spoločnosti RAMA BOHEMIA na Slovensku s cieľom splniť rastúci dopyt zákazníkov. RAMA BOHEMIA spolupracovala s Arca Capital Slovakia na vybudovaní továrne (vo vlastníctve spoločnosti Solčany Properties s.r.o.), vybavení ju technológiou (ktorú vlastní spoločnosť Valdoinvest), zatiaľ čo RAMA poskytne know-how, zmluvy a riadenie. "Najnáročnejšou otázkou bolo riešiť komplexnú štruktúru dohôd, ktorá bola niekoľkokrát upravená podľa prebiehajúcich rokovaní medzi know-how držiteľom RAMA BOHEMIA a projektovým manažérom Arca Capital, "hovorí Peter Madlenak zo spoločnosti SLSP.

Solčany Properties s.r.o. je nový klient pre SLSP a v poradí piaty člen skupiny Arca Capital, ktorý je financovaný touto bankou. Táto transakcia tiež otvára ďalšie možnosti financovania v budúcnosti, s okamžitými možnosťami krížového predaja v oblastiach, ako sú lízingové alebo splátkové pôžičky. Okrem toho bude celý obrat dlžníka realizovaný prostredníctvom účtov v SLSP.

KOntakty

Plynárenska 7/A,
821 09 Bratislava, 
Slovensko
info@deluvis.sk
Naši partneriAktuálne projektyDivízia EXCLUSIVEOnline poistenie

Máte otázky?

Kontaktujte nás
© Copyright 2017 - DELUVIS - All Rights Reserved
IS MAKLÉRIIS MAXX
envelope-omap-markerlinkedin-squaretwitterfacebookgoogle-plusmenu